Metadrol odżywka na masę mieśniową

przez / piątek, 31 Styczeń 2014 / Kategoria: Przyrost masy

metadrol odżywka na masę, na przysrost masy Cechy produktu:

 

  • zwiększa masę mięśniową
  • redukuje tkankę tłuszczową
  • zwiększa siłę
  • nadaje twardość i rzeźbę
  • przyspiesza regenerację mięśni

 

 

 

 

 

suplementy diety,

 

Jak szybko chcesz zbudować masę mięśniową?

Problem wielu osób ćwiczących na siłowni polega na tym, że przyrost masy przychodzi zbyt wolno. Godziny spędzone na siłowni, litry wylanego potu nie gwarantują efektów. Być może Jesteś w takiej sytuacji i chcesz to zmienić? Sukces na siłowni składa się z 3 elementów: trening, odżywianie i suplementy, które należy odpowiednio dobierać. Wyobraź sobie, że zaczynasz stosować odpowiedni suplement i pierwsze efekty widać już po 3 tygodniach. 

metadrol, odżywki na masę

Mięśnie stają się twarde i wyrzeźbione, a w każdym tygodniu dorzucasz na sztangę więcej obciążeń. Nieźle, co? Pomyśl, co powiedzą na to Twoi znajomi z siłowni. Właśnie dla takich chwil warto trenować, a żelaznym sporcie nie ma większej satysfakcji niż każdy centymetr zdobytego obwodu i każdy kilogram dołożony na gryf. Jeżeli chcesz tego doświadczyć to koniecznie wypróbuj sprawdzoną odżywkę na masę, która działa jak legalne  sterydy.

 

metadrol, odżywka na przyrost masy mięśniowej

 

Metadrol jest skutecznym suplementem, który znacznie wspomaga budowanie czystej masy mięśniowej. Bardzo ważne jest odpowiednie dawkowanie. Suplement, sprawdza się zarówno pod względem siły, masy jak i rzeźby. Dodatkowym atutem działania tego produktu jest redukcja tkanki tłuszczowej.

Metadrol cieszy się dużym uznaniem wśród stałych bywalców siłowni, gdyż dobrze działa na szybki przyrost masy. Cena tego suplementu jest adekwatna do wyników. Jeżeli szukasz suplementu, aby zbudować czystą masę i rzeźbę mięśni to koniecznie wypróbuj Metadrol.

Uwaga: Metadrol działa podobnie do sterydów, dlatego nie należy przekraczać zalecanych dawek.

 Metadrol to skuteczna odżywka na przyrost masy mięśniowej

Odżywka na masę Metadrol posiada właściwości anaboliczne, nie blokując aktywności hormonów. Produkt ten jest  doskonały do  budowania masy mięśniowej, siły oraz spalania tkanki tłuszczowej. Suplement znakomicie działa również na rzeźbę mięśni. Testy naukowe dowiodły, że tkanka tłuszczowa przy stosowaniu tego wspomagacza, spalana jest 2,5 raza szybciej. Efektem stosowania jest: większa siła mięśni, większa wytrzymałość,szybsze spalanie tłuszczu oraz krótszy okres zakwasów. Niezawodna formuła HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2] uruchamia aktywność anaboliczną.

Stosowanie Metadrol

Należy zażywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody. W dni beztreningowe druga dawka powinna być zażyta w godzinach popołudniowych. Następnie, zalecane jest zwiększenie dawki w zależności od tolerancji organizmu, dochodząc do dawki 6 kapsułek dziennie w dawkach podzielonych. Ważne: jeżeli czujesz, ze obecna dawka działa na Ciebie zbyt silnie, nie zwiększaj jej! W celu uzyskania szczegółowych informacji o Metadrol lub zakupu, kliknij na poniższy baner.

 metadrol, odżywki na siłę

 

Podziel się efektami jakie uzyskasz ze stosowania metadrol  w komentarzach.

Dodaj komentarz

Góra

„Chcesz Zrzucić Zbędne Kilogramy Bez Większego Wysiłku?”

„Poznaj Tajemnice Odchudzania Ukryte W Afrykańskim Mango!”

Oferta Specjalna – 3 BONUSY O WARTOŚCI 89 ZŁ + DARMOWA WYSYŁKA!

Oferta Ograniczona Czasowo!

Kliknij I Dowiedz Się Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress